PLAKA TANIMA SİSTEMİ
PLAKA TANIMA SİSTEMİ

Site giriş ve çıkışlarınızı, otoparklarınızı özel ve kamu kurum ve kuruluşların giriş ve çıkışlarını güvenli hale getiren Plaka tanıma sistemi kapı kollu bariyer mantar bariyer road blocker gibi bir çok ürüne verdiği komut ile güvenliğinizi en üst düzeyde tutar. sizin izin verdiğiniz plakaların giriş ve çıkışına izin verir. aynı zamanda ücretli ve ücretsiz otopark sistemine entegre edilecek bilet ve kart işlemlerinden sizi kurtarabilir.Giriş ve çıkış plaka tanıma kamerası ile araçların giriş ve çıkış tarih saat bilgileri aracın içeride nekadar süre beklediği ve hatta aracın içeride olup olmadığını bilgisine ulaşılabilir.

Sistem nizamiye girişinde bulunan bir bariyer sistemi ile uyumlu halde çalışır.

Tanıma Sistemi yoğun olarak kamu kurumları tarafından talep edilir hale gelmiştir.

Bunun en büyük sebebi kamu kurumlarına nizamiyelerden giriş yapan personelin plakadan ne zaman giriş yaptığını ne kadar içerde kaldığını aracın giriş/çıkış saatlerini personel takip sistemi gibi bilgisayarda saklı tutabilmesidir.her

Plaka tanıma sistemi

[plaka-tanima-sistemleri] Yoğun kullanıcılı siteler tarafından tercih edilen Plaka Sistemi, uzaktan kumanda unsurunu ortadan kaldırır, kumandanın pili bitmesi, frekansın kayması gibi problemler tamamıyla ortadan kalkmış olur.

Sisteme toplu Araç eklemek ve çıkartmak sadece 2 dk dan az bir sürede yapılacak basit bir iştir.

Yasaklı plakaları sisteme ekleyerek yabancı araçların girişi engellenebilir. Sistem yasaklı plakaları algıladığı zaman yazılı ve sesli olarak uyarı vermektedir. İstenildiği taktirde bariyer sistemlerini aktif hale getirerek yasaklı araç girişimini engeller.

Bu sistem istenirse güvenlik bakımından araç altı tarama ve görüntüleme sistemi ile kombine kullanılabilir. Yasaklı araçlar plakaları sisteme girilerek, yabancı araçların girişi engellenmiş olur.

Her türlü acces kontrol sistemi sağlamaktadır. kollu bariyer, kapan bariyer, road blocker, mantar bariyer, otomatik kayar kapı, kumandalı kapı, motorlu bahçe kapısı gibi birçok ürünle entegre olarak çalışabilmektedir.

Ayrıca giriş ve çıkış olarak kullanılabilir.

araçların giriş ve çıkış saatlerini tarihlerini ve hatta izinli izinsiz araç listesi düzenleyerek güvenliğinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Mobil ücretli otopark otopos cihazıda plaka tanıma sistemi ücretli otopark sistemi gibi birçok özelliği mobil olarak taşımaktadır.