MANTAR BARİYER
MANTAR BARİYER

Genel kullanım amacı yaya geçişini engellemeyecek yalnızca araç geçişini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. el ayak sıkışması gibi bir durum oluşturmaz. emniyet sensörleri sayesinde güvenli bir geçiş için olanak sağlamaktadır.

hidrolik sistem sayesinde pistonlara gelen basınç ile Bloklar 5-6 sn. arasında açılabilecek ve elektrik kesintilerinde de manuel kullanılabilecek özelliktedir. Galvaniz ve Paslanmaz çelik ten üretilen bariyerler uzun yıllar görünümünden ve kalitesinden ödün vermez.

Üst kısım Gövdesindeki led ışık sistemi sayesinde gece fark edilmesi kolaydır.Hidrolik sistemle çalışmaktadır.2-3-4-5 adetli gruplar halinde çalıştırılabilir.

4 ve 5 li gruplarda bariyerlerin birbirine uyumlu halde inip kalkması için akış bölücü kullanılmaktadır.

Arıza durumları için üst kapak kolaylıkla sökülüp takılabilir. kış şartları için hidrolik sistemde ısıtıcı bulunmaktadır.kumanda ve butonlarla kontrol edilebilmektedir.

Acil durumlar için acil durum butonu bulunmaktadır.380 volt enerji ile çalışmaktadır.fotosel ve metal kütle dedektörü sayesinde güvenliği ve kullanımı en üst seviyede tutar.

Bloklar istenilen yükseklikte ve renkte üretilebilir. Mikroişlemcili kontrol paneliyle her türlü Access kontrol sistemine uyumludur. Mantar bariyer her türlü acces geçiş kontrol sistemine uygundur.

Bariyer çapı ve boyut ölçüleri istenilen şekilde üretilebilir. ayrıca sabit olarakta üretim yapılabilir

Ayrıca Sizler  için hazırlamış olduğumuz Road Blocker Yazımızda inceleyebilirsiniz.
Mantar Bariyer Fiyat ve Fiyatları Hidrolik sisteme, hidrolik hortumlara, elektronik elemanlara veya diğer tüm sistem elemanlarına yapılabilecek terörist eylemlere karşı o hep ayaktadır.

Sistem içerisinde ısıtıcı ve soğutucu bulunmaktadır.Yağ göstergesi ve bar basınç göstergesi sistemin üzerinde görülebilecek şekilde ayarlanmıştır.

Elektrik kesintilerine karşı sistem manuel olarak el pompası ile kontrol edilebilir özelliktedir.Plaka tanıma, HGS sistemi yada herhangi bir geçiş kontrol sistemine entegre edilebilir.

Sistemle birlikte uzaktan kumanda ve butonlar verilmektedir.hidrolik sistem içerisinde bulunan akış bölücü sayesinde aynı anda iner ve aynı anda kalkar.

MANTAR BARİYER

• Hidrolik Mantar Bariyer
• Pnömatik Mantar Bariyer
• Elektro-Mekanik Mantar Bariyer
• Manuel Mantar Bariyer
• Sabit Mantar Bariyer