Kapan bariyer
Kapan bariyer

Ters Yönden giriş ve çıkışları engeller. Araçların sadece lastiklerine zarar verir.Kapan Bariyer otopark, site, apartman, depo, askeriye vb. bölgelerin giriş ve çıkışlarında kontrollü geçiş için idealdir. Kapalı durumdayken bir yönde araç geçişine izin verirken diğer yöndeki araç geçişini engeller. 45 derece açılı duran bıçakları, araç lastiklerini parçalar ve lastiğe kilitlenir. Aracın kapan bariyerden ileriye girmesini engeller. Araç geri gelmediği sürece lastik dişlerden kurtulmaz. Mikroişlemcili kontrol sistemi sayesinde her türlü Access Control sistemine uyumlu olup buton, uzaktan kumanda, şifre paneli ve kartlı geçiş sistemleri ile kontrol edilebilmektedir.

Kapan Bariyer Ankara

Yüksek güvenlik gerektiren mekanlarda timsah dişi kapanlar, sıcak daldırma galvaniz kaplı dişleri ve lazer kesim mono blok (kaynaksız) pürüzsüz gövde yapısıyla uzun yıllar paslanma ve aşınma gibi etkenlere karşı ilk günkü yapısını koruyabilmektedir. Gövde, mono blok yapısından dolayı, mevsim koşullarından kaynaklanan her türlü olumsuz etmene karşı dayanıklıdır. 15 ve 30 ton aks yüküne göre iki farklı tipte üretilmektedir. Kullanım yerinize göre istenilen aks ağırlığına dayanıklı kapan bariyerlerimiz seçebilirsiniz. Manas otomasyon

TERS YOL TUZAK KAPAN BARİYERİ SESSİZDİR:
SESSİZ TERS YOL TUZAK BARIYERLERI TEFLON YATAKLARI VE KAUÇUK STOPERLERI SAYESINDE SESSIZ ÇALIŞIR VE ÇOK SAĞLAMDIR !
HER LASTIK PATLATICI ŞIŞ DIŞIN ARKASINDA BULUNAN GERI TEPKIME YAYLARI SAYESINDE TUZAK KAPAN BARIYERLER TAMAMEN SESSIZDIR.

Şişler lazer kesim ısıl işlem görmüş 10 mm et kalınlığında st 52 çelik kapan bariyerlerdir.
Aynı şekilde gövdede yekpare tek parça saçtan lazer kesim olarak imal edilir . böylelikle yaz kış ortam şartlarından etkilenip kaynak yerlerinden kırılma esneme olmaz , ağır tonajlı ve hafif tonajlı aks yükü dayanımına  göre imal edilirler ve kapan bariyerlerin en büyük problemi olan araç geçişlerindeki çıkardıkları sesi çıkartmaz tamamen sessiz çalışır. manuel kapan bariyer , tuzak bariyer , lastik patlatan , sistemlerimiz komple sıcak daldırma galvaniz kaplıdır. kesinlike paslanma yapmaz , ayrıca paslanmaz çelik crom nikel 316L den imal edilen modellerimizde ürün gamımızda mevcutur.Manuel kapan bariyerlerimiz için extra bir gider yapmaya ve kanal oluşturmaya gerek yoktur kendi saç kanal tavası mevcuttur.