GARAJ KAPISI
GARAJ KAPISI

Konutlarda garaj kapısı en önemli kişisel yatırımlardan biri olan otomobilleri olumsuz iklim koşullarına ve hırsızlığa karşı koruyan modern, pratik ve estetik modelleri konutların yapısına uygun tasarımlarla sunulmaktadır.

Seksiyonel dekoratif garaj kapıları her türlü doğa koşulundan korurken aynı zamanda hırsızlara karşı da güvenliğini sağlar. Seksiyonel garaj kapıları müstakil binalarda olduğu gibi bina ve sitelerin kapalı garajlarında tercih edilen sistemlerin başında gelir.Garaj Kapısı

Seksiyonel dekoratif garaj kapılarının panelleri PARMAK KORUMALI gövde yapısına sahip dekoratif göbekli panellerden oluşur ve isteğe göre paneller üzerine tek yada çift cidarlı dekoratif pencere uygulanabilir

Aracınızı hava koşullarından korumak, hırsızlığa karşı emniyete almak için kullandığınız garajlarınıza estetik ve pratik garaj kapıları sunuyoruz.

Garaj Kapısı

* Minimum 20 cm kiriş yüksekliklerinde uygulanır. * Yay takımı öndedir.

* Parmak sıkıştırma emniyetli panellerden oluşmaktadır.

* Göbekli ve düz çizgili ahşap dokulu paneller her iki yüzü 0,5 mm galvanize çelik arası 40 mm poliüretan dolgulu, özel destek saclı panellerden oluşmaktadır.

* Isı, ses ve toz yalıtımını en üst düzeye çıkartır.

* Kapı içinde kapı (servis kapısı-personel kapısı) uygulaması yapılabilir.

* Opsiyonel olarak pencere uygulanabilir. İstenildiğinde pencere üzerinde dekoratif desen uygulaması yapılabilir.

* Manuel ve motorlu olarak kullanılabilir.

* Her türlü giriş kontrol seçeneği ile kullanmak mümkündür (uzaktan kumanda, anahtarlı kumanda, şifreli geçiş sistemi, butonlu kumanda).

* Fotosel, flaşör, pnömatik emniyet sistemi gibi uyarı ve emniyet sistemleri uygulamak mümkündür.

Yukarı açılır kapı, Seksiyonel kapı, Kanatlı kapı, Stor kapı.
Somfy seçtiğiniz kapı türü ne olursa olsun yeni ve mevcut garaj
kapılarına kolayca entegre edilebilen motorlu sistemler sunar.

Motor takıldıktan sonra, bir TaHoma box ekleyerek garaj kapınızı akıllı telefonunuzdan kontrol edebilir, kapınızın kapalı olup olmadığını kontrol edebilir, komşularınız veya teslimat sürücüleri için bahçe kapısını açabilirsiniz vs.

erhangi bir elektrik kesintisine karşı kolay manuel kullanım özelliğine sahiptir.İstenirse emniyet fotoseli,flaşör lamba ve anten ilave edilebilen Garaj Kapıları; emniyet fotoseli sayesinde kapı kapanma yönünde çalışırken altına bir cisim girdiği zaman kapı otomatik olarak durur ve açılma yönünde devam eder. Böylece Garaj Kapılarını güvenli bir şekilde kullanır ve arabalarınızla geçiş yapabilirsiniz.