Hakkımızda

Tamamen kendi üretimimiz olan, Güvenlik alanında ileri teknoloji içeren ürünlerin, özel ve kamu kuruluşlarında kullanımını sağlamak amacıyla hareket eden kurumumuz, etkin çözüm üretme noktasında ve hizmet bitiminin akabinde satış sonrası verdiği garantilerle de alanında öncü kuruluşlardan biri olarak çalışmaktadır. Referanslarımız bunların göstergesidir. Ürünlerimizin üretimi aşamasında yerli ve milli malzeme kullanılmasına dikkatle özen gösterilmektedir. İlk önceliğimiz insan sağlığı ve kurumların güvenliği olmakla beraber uzun ömürlü ürün üretmektedir. Üretilen ürünlerin yazılımları tamamen kendimize ait olmakla birlikte istenilen durumlara göre yazılımsal değişiklik ve son sürüm yazılımlar kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yurt içi ve yurt dışına pazarladığımız ürünlerimiz Şirketimizin teminatıdır.

Road Blocker, Mantar Bariyer, Kapan Bariyer, Araç Altı Görüntüleme Sistemi, Yüksek Güvenlikli Kayar Kapılar, otomatik Bahçe Kapıları, Kollu Bariyer, otopark sistemleri, Plaka Tanıma sistemi, HGS Sistemi Yol Blokaj Bariyerinden, Kapan Bariyere, Otomatik Demir Teleskopik Kapılardan, Fotoselli Radarlı Cam Kapılara, X-ray Cihazlarına kadar bir çok alanda ürün ve kurulum hizmetleri veren Manas Otomasyon, taktiksel donanımlar konusunda marka olmayı başarmıştır.
Kısaca teknolojik sistemler konusunda hem oluşturduğu istihdamla hem de ekonomiye sağladığı katkı ile insan güvenliğini ön planda tutan Manas Otomasyon , örnek bir kurum olarak dün olduğu gibi bundan sonra da hizmetlerine devam edecektir.