KOLLU BARİYER
KOLLU BARİYER

 Kollu bariyerkollu bariyer sistemleri son yıllarda özellikle metropol kimliğini kazanmış şehirlerde son derece önem kazanmıştır. Siteler, fabrikalar, müstakil ev sahipleri, alışveriş merkezleri, bariyer otomasyonunu fazlasıyla tercih eder hale gelmişlerdir. Arabanızdan inmeyerek kısa sürede kapınızı güvenle açıp, istenilen süre içerisinde de güvenle kapatabileceksiniz.

Kollu Bariyer

paslanmaz çelik ve elektro statik boyalı çelik malzemeden oluşur, olası araç çarpması gibi durumlarda hasar gören parçanın değişmesiyle parça maliyetleri minimuma indirilmiştir. Hızlı açılma ve kapanma özelliğiyle site, apartman, işyeri gibi vb. yerler için pratik kullanım sağlar.

Kollu bariyer fiyat ve fiyatları mühendislerimiz tarafından endüstriyel otomatik otopark bariyeri olarak tasarlanmış, otomatik bariyerin tek kol çıkışlı aerodinamik kol yapısı sayesinde rüzgârlı bölgeler içinde ayrıca daha randımanlı çalışmaktadır. Duyarlı yapıya sahip kontrol paneli sayesinde olabilecek sıkışmaları algılayabilir. Emniyet fotoseli sayesinde kol altında bir cisim varken aşağı asla inmez.

Ayrıca bariyer motorunun ve redüktörünün verimliliği için yavaş kalkış ve yavaş duruş fonksiyonu özelliğine sahiptir. Bariyerin çalışma sürekliliği %100’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çözümdür.