ROAD BLOCKER
ROAD BLOCKER

İstenilen ölçü ve ebatlarda üretilebilir. Her türlü şartnameye uygun olarak üretilebilir.Sistem tamamen güvenlik amaçlı tasarlanmıştır. Güvenliğe ve güvenli giriş çıkışlara önem veren kurum ve kuruluşlarda kontrollu geçişi sağlamak için üretilmiştir. Road Blocker Her türlü acces kontrol sistemine uyumludur. Road Blocker  güvenliğin en hassas olduğu noktalarda araç geçişini durdurabilecek şekilde üretilmiştir.Tamamen güvenlik amaçlı kullanılmaktadır.
Block bariyer, yol bariyeri, yol blokaj gibi birçok isimle anılmaktadır.istenilen ölçü ve ebatlarda üretilebilir.

Özel güvenlik bölgeleri giriş ve çıkışlarını kontrol altına almak için tasarlanmış ve üretilmiştir. Kamu kurum ve kuruluşları, Askeri ve Emniyet Birimleri bunlara örnektir. Güvenliğe önem veren bankalar, oteller, Fabrikalar, Festival alanları, Organizasyon Yeri, Toplantı Mekânları gibi yerlerde kısa süre içinde montaj edilerek kullanıma hazır hale gelir.
Road Blocker Ankara yazımız gibi sizler için yazmış olduğumuz Araç Altı Görüntüleme sistemleri yazımızı da okuyabilirsiniz.
Modüler yapısı sayesinde kurulumu ve sökülmesi kolaydır

Güçlü gövdesi ve dinamik tasarımı sayesinde araçları rahatlıkla durdurabilir. Saniyeler içinde açılıp kapanır. Otomatik Kapanma, Fotosel güvenliği, Trafik Lambası, Uzaktan Kumanda, gibi birçok özelliğe sahiptir. Çıkışta araç algılanmasıyla otomatik açılma, otomatik kapanma Motor Koruma Sistemleri bunlardan bazılarıdır.Road Blocker

Üretimi özelliklerini taşıyabilecek şekilde üretilmiştir.
Sistemle ilgili tüm aksamlar terörist eylemlere ve hava şartlarına karşı korunmuşlardır.Sistemin içerisinde bulunan dalgıç pompa sayesinde olumsuz hava şartlarına karşı içerisindeki suyu tahliye etmektedir.
Road Blocker Fiyat ve fiyatları Hidrolik sisteme, hidrolik hortumlara, elektronik elemanlara veya diğer tüm sistem elemanlarına yapılabilecek terörist eylemlere karşı o hep ayaktadır.
Sistem içerisinde ısıtıcı ve soğutucu bulunmaktadır.
Yağ göstergesi ve bar basınç göstergesi sistemin üzerinde görülebilecek şekilde ayarlanmıştır.
Elektrik kesintilerine karşı sistem manüel olarak el pompası ile kontrol edilebilir özelliktedir.
Plaka tanıma, HGS sistemi yada herhangi bir geçiş kontrol sistemine entegre edilebilir.
Sistemle birlikte uzaktan kumanda ve butonlar verilmektedir..
Frekans Bozucular (jammer) onu etkileyemez.bariyer sisteminde mekanik-elektronik-hidrolik aksam ve tasarım çok önemlidir.

Sizlere Mantar Bariyer yazımızda okuyup sizlere uygun olup olmadığını karar verebilirsiniz.

Manas Otomasyon
Road Blocker
Yüksek güvenlik gerektiren yerlerde kulanılır.
• Her türlü darbeye dayınıklılıdır
• İstenilen Ölçülerde Özel üretim yapılır
• Bakım gerektirmeyen hidrolik ünite
• Opsiyonel kırmızı-yeşil trafik lambası
• Fotosel loop dedektör güvenlik sensörleri
• Her türlü ACCES bilgisine uyumludur